DD 2013

Celkové poradie

Ak máte záujem o DVD z podujatia, kontaktujte:

Michal Brigant

0918 911 975

 

Harmonogram podujatia - sprievodný program

Vaše najčastejšie otázky...(a odpovede:)

Prinášame Vám prehľad najčastejších otázok s odpoveďam,i s ktorými nás kontaktujte:

Kedy podujatie začne?

Podujatie začne o 12.00, do areálu Vás budú navigovať informačné tabule a organizátori podujatia. Podrobný časový harmonogram, poradie účinkujúcich a sprievodný program čoskoro zverejníme.

Kde zaparkujem?

Parkovanie pre návštevníkov je zabezpečené cca 200m od areálu na vyčlenenej a označenej ploche s parkovaocu službou. PARKOVANIE JE BEZPLATNÉ

Chcem prísť variť - súťažiť, čo mám urobiť?

Prihlasovanie tímov bolo z dôvodu naplnenia kapacít oficiálne ukončené, pri počte 33 zaevidovaných tímov. Ak však chcete prísť súťažiť, kontaktujte 0903 287 309 (S. Varényi) alebo 0918 622 676 (E. Brigant).

Máme prihlásený tím, prihlášku sme odovzdali, aké sú ďaľšie inštrukcie?

Súťažiaci si môžu prísť pozrieť areál už v piatok 23.8. Príchod odporúčame v sobotu doobeda (cca 11,00). Parkovanie pre súťažiacich bude zabazpečené pri súťažných miestach. Parkovacej službe je potrebné oznámiť, že idete variť - budú Vás navigovať priamo do areálu.

Drevo, vodu, koreniny zabezpečuje usporiadateľ a v prípade, ak ste na prihlášku uviedli VLASTNÉ DRŽKY - NIE, zabazpečime aj držky. Štartovacie balíčky budú odovzdané pri prezentácii tímov.

Odporúčame Vám zobrať si altánok(vyhradená šírka priestoru cca 3m), slnečnik.

Odmenená bude tiež tvorivá prezentácia súťažnźch tímov, každý tím dostane priestor pri predstavovaní na hlavnom pódiu s moderátorom podujatia.

Chcem zobrať aj deti, nebudú sa nudiť?

Program Držkovskej držky je orientovaný na všetky vekové kategórie, vrátane detí, pre ktoré bude pripravená destská zóna, v ktorej nájdu:

detského zabávača, moderátora a animátora Romana Mihálku, nafukovacie atrakcie, maľovanie na tvár, tetovanie a veľa iného.

Program je pestrý, držkovú však nemám rád, nebudem hladný?

Držkovská držka nie je iba o držkovej. Už tradične si budete môcť pochutnať na kvalitnom guláši a širokom výbere studených a teplých jedál.

Cena držkovej a gulášu zostáva už 5. rok nezmenená: 2€/porcia

Nenašli ste v prehľade Vašu otázku a chcete vedieť viac?

Kontaktujte nás:

0903 287 309 - Stanislav Varényi

0918 622 676 - Eduard Brigant

hodocu@gmail.com

Už teraz sa na Vás všetkých tešíme

Vyhľadávanie

© 2010 Všetky práva vyhradené.